blank

Veřejná inzerce

Informace
Vzhledem k množícím se žádostem o zveřejnění různých sdělení jsme se rozhodli zprovoznit otevřenou zadarmovou Veřejnou inzerci. Inzerce se bude specializovat na oblast ochrany zvířat. Bude možné tu nabízet, poptávat, vyměňovat, hledat své ztracené miláčky či inzerovat nalezence. Inzerce není určená pro komerční chovatele či "množitele". Inzeráty tohoto typu budeme nemilosdrdně mazat. Inzeráty si do systému budete moci vkládat sami. Skladbu inzertních kategorií jsme připraveni na váš návrh operativně doplnit či upravit.

Umístění inzerátů bude kvůli různým robotům podmíněna aktivací z e-mailového účtu, která ovšem proběhne velice rychle a intuitivně. V e-mailu dorazí i heslo, jehož prostřednictvím je možné svůj inzerát spravovat. To znamená, upravovat, mazat, měnit délku platnosti atp. Samozřejmostí je i možnost připojení obrázku. Případné náměty či připomínky směřujte do kometářů tohoto článku nebo do návštění knihy. Za případné náměty předem děkujeme a doufáme, že budete tuto službu využívat.

UPOZORNĚNÍ: Pro připojeni fotografie je nutné si připravit fotografii tak, aby se v názvu nevyskytovala písmenka s českou diakritikou. Takové soubory nejsou na internetu čitelné. Inzerát, kterému se nezobrazuje obrázek je možné prostřednictvím hesla, které vám došlo v aktivačním e-mailu, opravit tak, že opravíte název a obrázek vyměníte. Oprava jde aktivovat v detailu inzerátu.
| Autor: Jaroslav Šika | Vydáno dne 29. 08. 2009 | 1177 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank