blank

 JAK MŮŽETE POMOCI

 

Mnoho lidí má ke zvířatům kladný vztah a není jim lhostejný osud opuštěných nebo týraných zvířat, ale nemají možnost se aktivněji zapojit do přímé pomoci. Mohou však materiálně nebo finančně pomoci organizacím, které tuto možnost mají. Jednou z nich jsou i Teplické kočky, z.s. Pokud nás tedy vyhodnotíte jako zodpovědného příjemce daru, budeme rádi a ujišťujeme vás, že vaše dary poslouží dobré věci. Informaci o jeho využití vám rádi sdělíme.

 

Za Vaši podporu bychom Vám chtěli poděkovat na našich stránkách. Pokud        s tímto výrazem našeho vděku souhlasíte, vyjádřete to prosím odesláním informačního formuláře o odeslaném sponzorském daru. V tomto formuláři můžete upřesnit cíl svého daru, který budeme respektovat. Zároveň zde vyjádříte souhlas či nesouhlas se zveřejněním Vašeho daru a jména.

 

Číslo účtu:  1025782533/5500 Reiffeisenbank

 

 

Formulář o odeslaném daru

Jméno
Příjmení
Město / Obec
Internetová adresa
Vzkaz
(zde můžete specifikovat určení Vašeho daru)
Variabilní symbol
Částka
Souhlasím s uveřejněním svého jména v seznamu sponzorů na internetu

Ano    NE

Souhlasím s uveřejněním hodnoty daru v seznamu sponzorů na internetu

Ano    NE

Žádám o vystavení Darovací smlouvy
(v tomto případě vyplňte níže uvedené údaje)

Ano    NE

IČ organizace
Název organizace
Ulice a č.p.
Město / Obec
PSČ
Jméno odpovědné osoby

 

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank