blank

SOS - Janeček a Kačenka

Informace
Zemřela jim milovaná panička a tito dva krasavci hledají nový domov. Oběma je 10 let. Byli zvyklí žít v domku s volným přístupem na zahrádku, ale není to podmínkou. Mohou žít i v domě či bytě. Nechtěli bychom je zatím stresovat převozem k nám na útulek, proto hledáme možnost, zda by nenašli domov touto cestou. Mohou jít spolu, ale není to podmínkou. JANEČEK - bílý kocourek - je původem také nalezenec, který měl zřejmě špatnou zkušenost s muži. Snáze tedy přilne k ženě. Brzy pozná komu může důvěřovat a pak je vděčný za každé pohlazení a pochování na klíně. Není ale tahací typ. Bojí se prudkých pohybů, takže hledáme klidný domov bez malých dětí. Je odčervený, odblešený, kastrovaný, očkovaný. KAČENKA - mourovaná kočička s bílýma ponožkama - je to osobnost, která se nerada nosí, přijde si pro pohlazení, kdy ona chce. Zkrátka kočičí dáma. I ona je odčervena, odblešena, očkována a kastrována. Pokud se najde dobrá duše, která by jim dala domov, budeme velice rádi. Víme jak je těžké hledat domov pro starší čičiny. Obě půjdou do nového domova přes útulek - tedy na adopční smlouvu a po zaplacení adopčního poplatku. Velice se za oba přimlouváme.
| Autor: Lenka Šiková | Vydáno dne 23. 07. 2019 | 194 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank