blank
Ověření

Abychom zabránili automatickému vkládání reklamy, musíme si ověřit, zda nejste robot. Prosím přepište ochranný kód na obrázku.

Přepište kód na tomto obrázku. Jestli nemůžete text na obrázku přečíst, zašlete text který chcete vložit E-mailem na adresu info@teplickekocky.cz
Jméno
E-mail
Zpráva
Hana Mullerova
02.11.2018 10:55
Kauza Kočičí peklo - Janov - OBROVSKÁ DRZOST Všem moc děkujeme za zájem a nabídku domova pro 🐅kočičky z Janovské kauzy.... Moc nás to těší, ale zároveň nás mrzí, že není takový zájem i o ostatní kočičky🤔, které jsou také úžasné.... Zájem je tak obrovský, že budeme vybírat a upřednostníme prověřené domovy, kde už nějaký náš kočičák bydlí a má se 💕krásně💕.... Chceme tím i minimalizovat jakékoliv pochybení... Představte si tu drzost...Včera nás kontaktoval pán, který má zájem si adoptovat všechny Janováky.... Představte si, postaví jim dům a voliéru😮..... A představte si, že to je přítel tyranky těchto kočiček... Je to člověk, který tomu všemu přihlížel... Je to člověk, který neudělal nic, aby kočičky zachránil.... I toto je důvod - prevence, aby se kočičky dostaly do krásných domovů a už se měly jen a jen božsky...... Děkujeme za pochopení...
Lenka Šiková
30.10.2018 16:40
Kočičky z kauzy z Janova budou brzy uvolněny. Už jsou některé zamluvené. Adopce bude možná po kastraci a očipování. K zamluvení pouze po osobním jednání.
Helena Petrášová
17.10.2018 15:37
Dobrý den, moc chci poděkovat Teplických kočkám z.s. za rychlou reakci kastrace kocourka v Trnovanech, Hlávkova ul. Váš vstřícný přístup a odbornost velmi překvapili pána, který se o kocourka s kočičkami stará. Moc děkuji a přeji hodně úspěchů ve Vaší práci. Petrášová Helena
Lenka Šiková
05.08.2018 21:15
V nabídce stále přibývají nové kočičky, které na domov čekají. Pokud máte možnost udělat dobrý skutek a můžete některé z kočiček nabídnout bezpečný domov, neváhejte nás kontaktovat. Výběr je opravdu veliký.
Lenka Šiková
05.08.2018 21:14
Další nové příjmy - Lucka a Léňa - kočičky odchycené v areálu firmy nedaleko rybníka Jaroslav. Čičiny byly dehydrované, zablešené, hladové, vyčerpané. Kočička Lucka první den jen ležela a blinkala, ale už se vzpamatovala. Kočička Léňa zatím jen leží a nabírá sílu. Obě hezky jí. U Lucky byl bohužel zjištěn nádor na mléčné žláze, takže dle doporučení veterinářky ji máme nejdříve vykrmit, aby operaci zvládla. Je plánovaná někdy na září. Držte palce.
Lenka Šiková
05.08.2018 21:13
Cargoušek cukroušek všem převelice děkuje za podporu, o kterou se samozřejmě rozdělí s dalšími koťátky, která potřebují léčbu. Je ze mě kluk jako buk❤️. Foto pro srovnání v nabídce.
Lenka Šiková
05.08.2018 21:13
Z nabídky - Anna - kočička byla nalezena s jedním koťátkem. Majitelé se údajně odstěhovali a ona malou nosila po ulici a hledala, kam hlavu složit. Malá želvička byla pojmenována Anita. Aničce jsme přidali ještě za dva dny mouratého Alíčka, kterého našel pán opuštěného na ulici. Za další dny přibyl ještě rezavý Milošek, který byl nalezen také bez mamky na ulici. Jiný spolek měl říct nálezkyni, že bydlím kousek, takže ho mám vzít. Ano, vezmu ho... A konečně dnes dovezli nejmenšího strávníka. Je to teprve novorozenec nalezený ještě s pupeční šňůrou. Snad to maličký zvládne. Všem nálezcům děkujeme, že jsou všímaví a že ty drobky nenechali na ulici. Držte malým i Aničce palce. Je tu zatím jediná schopná kojící micina.
Lenka Šiková
05.08.2018 21:12
Invaze Eskových koťat - Samanta, Sandy, Sandra, Saša, Sáva, Standa, Sláva, Simonka, Sofie, Soňa. To jsou koťátka ze zadního traktu restaurace U Černé kočky. V minulosti se tam kastrovaly samice, ale údajně jedna černá kočka unikla pozornosti a kastrace ji minula a toto je nadílka její a jejich potomků. Z těchto deseti koťátek je sedm samic, takže si dokážete představit, jak by to tam vypadalo asi na jaře. Kastrujeme i kocoury, které tam vracíme zpět. Doufáme, že letos se černá kočka odlapí. Zatím se opět úspěšně vyhýbá. Odchytaná koťátka jsou nemocná, dostala antibiotika a den ode dne se zlepšují. Budeme pro ně hledat nové domovy, takže uvítáme i sdílení a propagaci našeho spolku. Celá akce je pro nás o to náročnější, protože už tak jsme přeplněni a bojujeme o každou korunu a každou konzervu. Pokud by jste nám chtěli koupit krmení, prosíme o konzervy Animonda, Bozita, Smilla, Catessy, nebo jiné kvalitnější značky. Potřebujeme koťátka dostat do formy a lepší krmení jim pomůže. Kdo má možnost koupit například kuřecí maso, budeme také rády. Jinak uvítáme samozřejmě i pomoc finanční. Korunky můžete zaslat na náš účet 1025782533/6100 Equa Bank a.s. Naši kočičí nabídku najdete zde na našem webu www.teplickekocky.cz, všem velice za podporu děkujeme.
Pavla Somolová
05.08.2018 11:42
Včera po desáté večer utekl z balkonu mladý kocourek slyšící na jméno Šmudla. Na obojek na klíšťata. Je v cizím prostředí na hlídání. Je bojácný. Prosím o jakékoliv info o jeho pohybu sem nebo na telefon 778733994. Ztratil se na Trnovanské u bowlingu. Jinak bydlí na Bílé cestě. Děkuji
Lenka Šiková
16.06.2018 18:58
V nabídce najdete zase nové přírůstky. Jsme zavaleni a do toho ještě řešíme odchyty a kastrace venkovek. Je to náročný. Kdo můžete alespoň pomoci zakoupením kvalitních konzerv či nás podpořit finančně, tak budeme velice vděčni.
Lenka Šiková
10.06.2018 16:01
Na FB pravidelně píšeme info a umisťujeme fota z opravy depozitních prostor. Do toho péče o kočky...je to poslední dobou docela náročné. Koťata se vyhazují o sto šest, což vidíte v nabídce. Situace už začíná být zoufalá i finančně. Zatím se ještě napůl kojí, ale postupně začínají jíst a potřebují kvalitní konzervy. Uvítali bychom od vás pomoc ve formě konzerv pro koťátka a mlíčka na dokojení. Bez vaší pomoci to nezvládneme...
Sabina Linhartová
23.05.2018 14:33
Dobrý den, ona říkala že teď nejsou peníze na to abych tam jezdila, ona mě sama autobusem nechce pustit a že ona aby mě odvezla nemá čas jezdí v 17 hodin domů a je unavená a o víkendech jezdíme k tatovi
Hanka Mullerová
22.05.2018 16:49
Sabinko, tak se přijeďte s maminkou třeba jen podívat. Zatím to tam připravujeme a kočičky tam nejsou a s maminkou promluvím... Nebo se jen podíváte.
Sabina Linhartová
22.05.2018 16:32
Dobrý den, chci se omluvit moc ráda bych vám pomáhala, ale mamka mi to nechce dovolit, že přitáhnu nějakou nemoc na mojí kočku takže se omlouvám a kdyby změnila názor tak se vám ozvu.
Sabina Linhartová
22.05.2018 14:19
Dobrý den, ano viděli jsme se ve škole a už mi paní učitelka říkala že vám mám zavolat s maminkou a nebo napsat na Messenger domluvím se s maminkou a určitě zavoláme.
Hanka Mullerová
21.05.2018 19:08
Dobrý večer Sabinko. Děkujeme za zprávu a určitě by to bylo možné a nějak se domluvíme. Prosím, můžeš mi napsat na mail hanka.mull@centrum.cz a něco vymyslíme? Předpokládám, že jsme se viděly na besedě ve škole?
Sabina Linhartová
21.05.2018 19:04
Dobrý den, chci se zeptat kdy jsou návštěvy a jestli bych vám mohla pomáhat i když je mi 13let třeba je vyčesávat nebo o ně jinak pečovat či pomoct s úklidem. Doma mám kočku britku jestli chcete zašlu fotečku, předem děkuji za odpověď.
Lenka Šiková
21.04.2018 19:52
Děkujeme všem za dárky pro čičiny v měsíci únoru, březnu i dubnu. Fota jsou přidávána do fotogalerie:-)
hanka
23.03.2018 21:15
Prosím, můžete upřesnit popis kočičky, místo, kde se ztratila. Podle toho, co uvádíte nelze poznat, zda je kočička u nás či nikoliv.
Vernerova
20.03.2018 00:30
Dobry den,tenhle mesic se mi ztratila kočka jme em Sisi.Kdyby jste o ni neco vedeli moooc prosim dejji te mi veset dekuji.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank