blank
Ověření

Abychom zabránili automatickému vkládání reklamy, musíme si ověřit, zda nejste robot. Prosím přepište ochranný kód na obrázku.

Přepište kód na tomto obrázku. Jestli nemůžete text na obrázku přečíst, zašlete text který chcete vložit E-mailem na adresu info@teplickekocky.cz
Jméno
E-mail
Zpráva
Hanka Mullerová
21.05.2018 19:08
Dobrý večer Sabinko. Děkujeme za zprávu a určitě by to bylo možné a nějak se domluvíme. Prosím, můžeš mi napsat na mail hanka.mull@centrum.cz a něco vymyslíme? Předpokládám, že jsme se viděly na besedě ve škole?
Sabina Linhartová
21.05.2018 19:04
Dobrý den, chci se zeptat kdy jsou návštěvy a jestli bych vám mohla pomáhat i když je mi 13let třeba je vyčesávat nebo o ně jinak pečovat či pomoct s úklidem. Doma mám kočku britku jestli chcete zašlu fotečku, předem děkuji za odpověď.
Lenka Šiková
21.04.2018 19:52
Děkujeme všem za dárky pro čičiny v měsíci únoru, březnu i dubnu. Fota jsou přidávána do fotogalerie:-)
hanka
23.03.2018 21:15
Prosím, můžete upřesnit popis kočičky, místo, kde se ztratila. Podle toho, co uvádíte nelze poznat, zda je kočička u nás či nikoliv.
Vernerova
20.03.2018 00:30
Dobry den,tenhle mesic se mi ztratila kočka jme em Sisi.Kdyby jste o ni neco vedeli moooc prosim dejji te mi veset dekuji.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank