blank

Komentáře


Komentáře ke zvířeti: Jonathan- zamluven
rok narození: 2018

Komentář ze dne: 05.10.2018 13:52:24     Reagovat
Autor: neregistrovaný - wundr (mirawwz@seznam.cz)
Titulek: Jonathan
Dobrý den, moc nás zaujal příběh o Janovských kočičkách. Všeobecně máte naše sympatie a uznání za to, co děláte. Až se tato kauza vyřeší, rádi bychom Jonathanovi poskytli nový milující domov. Před pár dny nás opustil náš zachráněný kocourek a naše kočička je teď sama a smutná,že nemá kamaráda. Za případnou odpověď moc děkujeme. S pozdravem Jana a Mirek z Ústí nad Labem.

Komentář ze dne: 09.10.2018 17:10:43     Reagovat
Autor: [sikova] - Lenka Šiková (lsikova@seznam.cz)
Titulek: Re: Jonathan
Dobrý den, zatím nevíme, kdy budou kočičky uvolněny k adopci. Zájemců na všechny rasy je moc, ale zatím nemůžeme nikomu nic přislíbit. Takže všichni zájemci budou muset vyčkat jak to celé dopadne.

Komentář ze dne: 20.02.2019 09:16:30     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (Janina.maierova@seznam.cz )
Titulek:
Dobry den, jak to s kauzou vypada? Rada bych se dozvedela vice o jeho povaze a pripadne adoptovala k moji rocni kocicce.. Dekuji za odpoved

Komentář ze dne: 21.02.2019 15:14:16     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Lenka Š. (@)
Titulek: Re:
Kauza už byla ukončena. Všechny kočičky kromě Jonathana jsou již v nových domovech. Ohledně kocourka kontaktujte případně kolegyni na čísle 602374737.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank