blank

Komentáře


Komentáře ke zvířeti: Vendy

Komentář ze dne: 27.01.2020 12:54:50     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Vít (vit.slunecko@skolabn.cz)
Titulek:
Dobrý den. Mohl by jsem se zeptat jak je na tom tato kočka s dětmi a jinými kočkami? Mám doma dvě kočky ( jednu z útulku) a přemýšlím o třetí. Jinak by byla pouze v bytě.
Děkuji a s pozdravem Slunečko

Komentář ze dne: 30.01.2020 19:55:16     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Cat (helca.souckova@gmail.com)
Titulek:
Dobrý den, kočička je úžasná, ale potřebuje spoustu času, tím co si prožila zanevřela na lidi, sice si vezme pamlsek a občas se nechá pohladit, ale stále nahání strach, protože se o sebe bojí. K malým dětem určitě nevhodná. S jinými kočkami vychází dobře. Vhodnějším adeptem po doléčení bude Brian nebo se přijeďte podívat, ať vidíte, jak bude, která kočička reagovat na děti :)

Komentář ze dne: 01.03.2020 14:24:46     Reagovat
Autor: neregistrovaný - vít (@)
Titulek:
Dobrý den.
Děkuji mnohokrát za odpověď.
Bohužel jsem nakonec došel k tomu že by to asi momentálně nebyl nejlepší nápad. Každou chvíli čekáme přírůstek do rodiny a asi by jsem naše stávající kočky měl nejdříve nechat zvyknout na miminko a až poté jim domů přivézt nějakou ségru. Jinak by jsem to asi s Vendy risknul, bude nejspíš potřebovat jen čas a péči, což dostane bohužel jen v rodině.
Kdoví, třeba ji ještě za půl roku u vás najdu, i když by bylo lepší kdyby ne.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank